Satış ve Destek +90 216 708 00 00


Hakkımızda

Pasifik Hakkımızda Bilgileri

Hakkımızda

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 2013 yılında Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif Yeni Nesil Telekom operatörü olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2013 yılında BTK tarafından kendi numara bloklarını tahsis ederek müşterilerine numara tahsisi yapmaya başlamış, aynı zamanda Numara Taşıma Sistemine entegre olarak sabit numara taşıma konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Pasifik Telekom, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine sabit telefon, toplu sms, faks, internet ve müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır. İletişimin tek bir noktadan sunulduğu günümüz de sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve hizmet sonrası destek konularındaki eksiklikleri kapatmayı, İletişimi tek noktada sunarak fark yaratmayı amaçlayan şirketimiz, yurt içi tüm operatörlerle ara bağlantılarını tamamlamış, donanımlı alt yapısıyla sistemlerini yedekli olarak kurmuş bir operatör olarak kesintisiz hizmet anlayışıyla sektör de yerini almıştır.

Vizyonumuz

Türkiye’de Telekom sektörünün tek noktada tüm İletişim hizmetleriniz alması ve tekelin bitmesine faydalı olacak gerekli teknolojiyi, yatırımı ve hizmeti müşterilerine ulaştırarak, rekabet oluşturmak ve en iyi hizmeti sunabilmektir.

Misyonumuz

Bilgi birikimini ve teknolojik altyapısını sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri uluslararası boyutta yakından takip eden firmamızın misyonu, yenilikleri müşterilerine en güncel ve en iyi şekilde sunmak; kaliteli, hizmet anlayışı ve İletişim sektörünün tüm hizmetlerini tek noktadan sunarak sektörde marka olma bilinci ile fark yaratmak, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli geliştirerek sektörde büyümeyi ilke edinmektir.

Lisanslarımız

BTK Lisans

Sabit Telefon Hizmeti (STH)

İSS, SMŞH, AİH Lisans

İnternet Servis Sağlayıcılığı (İSS)
Sanal Mobil Şebeke (SMŞH)
Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH)

16085 ESB

16085 ÜYE SİCİL BELGESİ

Pasifik Telekom

İletişim ve Destek

Bilgilerinizi bırakın size en uygun teklif ve avantajlarla size dönüş yapalım

Pasifik Telekom
İletişim Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ.
Istanbul - Turkey

İLETİŞİM

Valide-i Atik Mah. Nuhkuyusu Cad.
No:219 K:5-6
Üsküdar - İSTANBUL
0850 430 0 430
+90 (216) 708 00 00
Whatsapp Destek Hattı
0850 430 0 430
+90 (216) 708 00 01
info@pasifiktelekom.com.tr

© 2016 Pasifik Telekom - Tüm Hakları Saklıdır